Hakkımızda

Hakkımızda

divider

Fa Grup Gayrimenkul Danışmanlığı 1990’da kurulmuş ve o tarihten itibaren Mersin’in en tanınmış ve güvenilir gayrimenkul danışmanlık firmalarından birisi olmuştur.

Fa & Fa bir aile şirketidir. Ortaklardan Fazıl Aydın Amerika’da San Diego State Üniversitesi İş İdaresi ve Pazarlama bölümünden mezunu olup emlak hizmetleri konusunda ayrıca eğitim almıştır. Uzun yıllardır Mersin’de inşaat ve gayrimenkul satışı konularında faaliyet göstermektedir.

Fazıla Çiftcioğlu ise Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olup, bankacılık, sigorta hizmetleri sektörlerinde çalıştıktan sonra gayrimenkul sektörüne girmiştir.

FA Grup gayrimenkul danışmanlığının yanı sıra bir çok inşaat projesi tamamlamıştır. Bunlardan en önemlisi 252 daireli bir tatil beldesi olan ve müşterileri arasında Almanya, Avusturya ve Hollanda’dan da daire sahiplerinin bulunduğu Korikos Tatil Köyüdür. Şirket ayrıca Toros Dağlarında dağ evleri – Dorukkent Dağ Sitesi, Mersin Organize Sanayi Sitesi’nde fabrika binası, saha inşaatı ve depolar inşa etmiştir. Şirketimiz en iyi neticeyi almak için her zaman en iyi mimar, mühendis ve satış elemanlarıyla çalışmaktadır. Şirket elemanlarımız aktif, dinamik ve tecrübelidir. Hedefimiz müşterilerimize doğru, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktır. En önemli yatırımımız bizle çalışmış olan müşterilerimizdir, çünkü ‘Mutlu Müşteriler’ bizim politikamızdır.

Mükemmeliyete adanmışlığımız, detaylara dikkatimiz, tam olarak ne istediğinizi anlamamız, satış sonrası hizmetlerimiz ( örneğin faturalarınızı ödemek ve siz uzaktayken düzenli güvenlik kontrolleri yapmak, gelmeden önce evinizin temizlenmesi, varışınızdan önce temin ettiğiniz liste ile alışverişinizi yapmak, dekorasyonda yardımcı olmak, sağlık problemleriniz ve karşılaşabileceğiniz her probleme yardımcı olmak) ve en önemlisi de müşterilerimizin satışta herhangi bir problem yaşamaması, bizi diğer firmalardan üstün kılmıştır. Şunu da belirtmeliyiz ki Fa Grup Gayrimenkul Danışmanlığı vasıtasıyla satın aldığınız her gayrimenkul ilerde satmak istediğiniz takdirde değer kazanmış olacaktır.

Hakkımızda
Sahibinden Sahibinden Hürriyet Emlak Milliyet Emlak Emlak Jet Emlakz
© 2018 | Premar Fa Emlak | All Rights Reserved | Bütün Hakları Saklıdır. Çözüm Ortaklarımız: Saddak Web Tasarım - Saddak Psikolojik Danışmanlık ve Beslenme Danışmanlığı Web Tasarım Web Tasarım